Websitenizin temiz ve basit olmalı ama neden?

Ana sayfanızın amacı, ziyaretçilerinizi web sitenize daha derin kazmaya ve onları dönüşüme doğru ilerletmeye zorlamaktır. Kullanıcıları satın alma döngüsünün farklı aşamalarına yönlendiren ve aramayı kolaylaştıran noktalara yerleştiren iki veya üç harekete geçirici mesaj ekleyin.

Destekleyici Resim

Ne sunduğunuzu açıkça gösteren bir resim (veya kısa bir video bile) kullandığınızdan emin olun. Duyguları yakalayan ve harekete neden olan görüntüleri kullanın ve sevimsiz stok fotoğraflarından kaçının.

Yararları

Ne yaptığınızı açıklamak yalnızca önemli değil aynı zamanda neden önemli olduğunu da belirtir. Potansiyel müşteriler sizden satın alma yararları hakkında bilmek istiyorlar, çünkü onları sadık kalmaya zorlayacaklardır.

Navigasyon

Ana sayfanızdaki gezinme bölümündeki tasarım ve içerik, web sitesi dönüştürme ve sıçrama arasındaki fark anlamına gelebilir. Hemen çıkma oranını düşürmek için ziyaretçilerinize ana sayfanızdan sitenize net bir yol gösterin. Gezinme menüsünü sayfanın üst kısmında görünür hale getirin ve bağlantıları hiyerarşik bir yapıda düzenleyin.